Banner 3
Banner 1
Banner 2
Piktogram

Profil działalności

STRADOM S.A. jest nowoczesnym producentem tkanin i przędz polipropylenowych. Unikalne umiejętności technologiczne wypływające ze 134-letniego doświadczenia na rynku oraz możliwości produkcyjne pozwalają na spełnienie najwyższych wymagań jakościowych, co powoduje, że firma STRADOM S.A. od wielu lat utrzymuje pozycję jednego z najważniejszych producentów na rynku tkanin i przędz technicznych.

Oferta firmy obejmuje przede wszystkim:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w 1999 roku został wdrożony certyfikat zapewnienia jakości na zgodność z normą ISO 9001 oraz w 2002 r. certyfikat ISO 9001:2000 na system zarządzania jakością oraz w 2011 certyfikat ISO 9001:2008.

Starając się zawsze zachować konkurencyjność cenową STRADOM S.A. przede wszystkim konkuruje jakością oraz wysoką elastycznością. Odpowiednie zaplecze techniczne w postaci linii technologicznych, ekipy technologów oraz laboratorium umożliwia szybkie dopasowanie produkcji do potrzeb rynku oraz indywidualnych wymagań każdego klienta. "Szyjąc na miarę" STRADOM S.A. tworzy unikalną wartość dla klientów.

Spółka STRADOM S.A. stale poszukuje nowych obszarów działalności produkcyjnej, z impetem wchodzi z nowymi produktami na nowe rynki. W ciągu ostatnich lat STRADOM S.A. podjął udaną ekspansję na rynki międzynarodowe, rozszerzając dotychczasowe zagraniczne rynki zbytu, pozyskując nowe. Rozwój eksportu szczególnie na rynkach europy zachodniej spowodował, że w obecnym czasie spółka może pochwalić się 50 % - owym udziałem eksportu w ogólnej wartości sprzedaży.

Firma posiada mocną, dobrze rozpoznawalną markę utożsamianą z wysoką jakością produktów oraz szeroką sieć dystrybucji opartą na hurtowniach i własnych przedstawicielstwach za granicą.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

© ARSYLINE 2020
Ostrzeżenie
Zamknąć
<