Banner 3
Banner 1
Banner 2
Piktogram

Kontakt

Zarząd spółki

Martin Václavek

Prezes Zarządu

Michał Kaliciak

Vice Prezes Zarządu

Jiří Stachovský

Członek Zarządu

Sekretariat

Anna Malczewska

Asystent Zarządu

T: +48 34 324 70 31

F: +48 34 365 14 95

E: a.malczewska@stradom.com.pl

Dział Sprzedaży

Katarzyna Młynarczyk

Dyrektor Działu Sprzedaży

T: +48 34 324 70 31 wew. 120

M: +48 601 930 519

E: k.mlynarczyk@stradom.com.pl

Ewa Nabrdalik

Product Manager - Multifilament/Jedwab PP,
Tasiemka PP

T: +48 34 324 70 31 wew. 121

M: + 48 601 74 61 60

E: e.nabrdalik@stradom.com.pl

Piotr Pyrzyna

Product Manager
Tkaniny Techniczne PP

T: +48 34 324 70 31 wew. 144

M: + 48 603 080 159

E: p.pyrzyna@stradom.com.pl

Kamil Zawadzki

Specjalista ds. Sprzedaży
Tkaniny techniczne PP

T: + 48 34 324 70 31 wew. 122

M: +48 668 886 108

E: k.zawadzki@stradom.com.pl

Biuro Obsługi Klienta

Katarzyna Dobrzańska

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Multifilament/Jedwab PP, Tasiemka PP

T: +48 34 324 70 31 wew. 125

M: +48 607 624 868

E: k.dobrzanska@stradom.com.pl

Beata Francikowska

Specjalista ds. Obsługi Klienta

T: + 48 34 324 70 31 wew. 124

M: + 48 697 880 050

E: b.francikowska@stradom.com.pl

Sklep Firmowy

Andrzej Otrębski

Kierownik

T: + 48 34 324 70 35

M: + 48 697 880 045

E: a.otrebski@stradom.com.pl
sklep@stradom.com.pl

Dział Zakupów

Anna Włodarek

Kierownik Wydziału Zakupów

T: +48 34 324 70 31 wew. 298

M: +48 605 950 163

E: a.wlodarek@stradom.com.pl

Dział Administracji i Zasobów

Zbigniew Wiśniowski

Dyrektor d/s Zasobów i Administracji

T: +48 34 324 70 31

F: +48 34 365 14 95

Dział Produkcyjny

Brygida Kampa

Dyrektor Produkcji

T: +48 34 324 70 31 wew. 132

M: + 48 697 583 209

E: b.kampa@stradom.com.pl

Dział Zarządzania Jakością

Joanna Gorzelak

Szef Działu Zarządzania Jakością

T: +48 34 324 70 31 wew. 231

M: +48 693 466 194

E: j.gorzelak@stradom.com.pl

Dział Logistyki

Waldemar Ścigała

Dyrektor Gospodarki Magazynowej i Logistyki

T: + 48 34 324 70 31 wew. 144

M: + 48 697 677 979

E: w.scigala@stradom.com.pl

Piotr Stanisławski

Kierownik ds. Logistyki

T: + 48 34 324 70 31 wew. 299

M: +48 601 224 004

E: p.stanislawski@stradom.com.pl

Dział IT

Marcin Kowalski

Kierownik Wydziału IT

T: +48 34 324 70 31 wew. 145

M: +48 697 88 00 49

E: m.kowalski@stradom.com.pl

Dane kontaktowe

STRADOM
ul. 1-go Maja 29
42-200 Częstochowa

T: + 48 34 324 70 31

F: + 48 34 365 14 95

E: stradom@stradom.com.pl

© ARSYLINE 2018
Ostrzeżenie
Zamknąć
<