Technologia, jakość, tradycja Technologia, jakość, tradycja
Aktualności

Szlachetna misja spółki Stradom S.A.

Stradom na targach Techtextil 2017 we Frankurcie

W dniach 9-12 maja Stradom  S.A. zaprezentował się na branżowych targach Techtextil w Niemczech. Dni targowe były dla nas okazją do wielu interesujących spotkań i dyskusji, a także kolejnym krokiem w rozwoju Stradom SA. Na targach premierę miał też nasz nowy produkt: przędza polipropylenowa trudnopalna StradomFR. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i zapraszamy do obejrzenia galerii z targów .

Zmiana adresu Spółki

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 2 stycznia 2017 r. uległ zmianie nasz adres korespondencyjny z dotychczasowego: Stradom S.A., ul. 1 Maja 21, 42-200 Częstochowa
na aktualny:

STRADOM S.A.
 ul.
1 Maja 29,  42-200 Częstochowa

W związku z powyższym prosimy o aktualizację danych w Państwa bazach informacyjnych oraz kierowanie korespondencji na aktualny adres Stradom S.A.,
ze zwróceniem szczególnej uwagi na to, że nowy adres powinien również być umieszczany na wszelkich kierowanych do nas dokumentach, tj. fakturach, zamówieniach, umowach, itp.

Inne dane spółki, takie jak numery KRS, NIP, REGON, kont bankowych, jak również lokalizacja naszych biur, nie uległy zmianie. Zmiana numeracji porządkowej nieruchomości Stradom S.A. wynika z prowadzonej przez Wydział Geodezji i Kartografii Urzędu Miasta aktualizacji ewidencji adresów. Pragniemy zapewnić, iż warunki naszej współpracy pozostają bez zmian.

Nowy wjazd 12.12.2016

Szanowni Państwo,

W związku z planami rozwoju spółki Stradom S.A., mamy zaszczyt poinformować Państwa, że w trosce o Państwa bezpieczeństwo i jakość obsługi, od dnia 12 grudnia br. STRADOM Spółka Akcyjna zmienia miejsce wjazdu do siedziby firmy. Uwaga, od tego dnia dotychczasowy wjazd będzie zamknięty.

Pragniemy Państwa zapewnić, że zmiana ta ma na celu poprawę komunikacji i warunków dojazdu do siedziby firmy, a tym samym zapewni Państwu możliwość wygodnego parkowania. Nowy wjazd powstał w odległości około 150 m od dotychczasowej bramy – przy bocznej drodze dojazdowej (bez nazwy) odchodzącej od ul. 1 Maja w Częstochowie.

Podziękowanie od NBP

Z przyjemnością informujemy, że Stradom S.A. otrzymał podziękowania od
Narodowego Banku Polskiego za współpracę i wkład w działalność badawczą sektora
przedsiębiorstw prowadzoną przez NBP.

Filtech 2016

W dniach 11-13 października Stradom S.A. obecny był na targach Filtech w Kolonii w Niemczech – najważniejszym wydarzeniu branży filtracyjnej na świecie. Dlaczego Filtech? Jesteśmy producentem jedwabiu polipropylenowego, który między innymi stosowany jest do produkcji tkanin filtracyjnych.
Zapraszamy do obejrzenia galerii z targów.


Targi Filtech 2016

Zapraszamy Państwa na nasze stoisko na największych branżowych targach poświęconych filtracji i odpylaniu Filtech 2016, które odbędą się w dniach 11-13 października w Kolonii w Niemczech. Znajdziecie nas w hali 11.1 na stoisku D30.

Zachęcamy do kontaktu z nami już dziś, w celu umówienia się na indywidualne spotkanie podczas targów z jednym z naszych specjalistów, który udzieli szczegółowych informacji o naszej ofercie i odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Miło nam będzie spotkać się z Państwem. Do zobaczenia!

Śledź nas na Facebooku

Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku, by być na bieżąco!
Piszemy tam o naszych produktach, ofercie, ważnych wydarzeniach z życia firmy. Na bieżąco informujemy klientów i partnerów o naszych aktualnych działaniach. Dołącz do nas!


Przetarg

Zapraszamy do wizęcia udziału w przetargu.

LINK

Plan Połączenia Spółek

Szanowni Państwo,

w załączniku znajduje się Plan połączenia spółek "Stradom Spółka Akcyjna" oraz "SPV Fiber 2 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością"

ZAŁĄCZNIK

Przetarg

Zapraszamy do wizęcia udziału w przetargu.

LINK

Certyfikat

Miło nam poinformować, że nasze zaangażowanie w ochronę środowiska zostało
docenione. 29 grudnia 2015 r. otrzymaliśmy Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy,
zaświadczający o stosowaniu w Stradom S.A. najwyższych standardów dbałości o środowisko
naturalne, poprzez rozsądne zarządzanie zużytym sprzętem elektronicznym.

Przetarg

Szanowni Państwo,

zapraszamy do wzięcia udziału w przetargu na zakup Ekstrudera do Produkcji Multifilamentu

ZAŁĄCZNIK

Targi 2015

Tegoroczny początek sezonu był dla nas wyjątkowo gorący. W dniach 4-7 maja STRADOM. S.A. można było odwiedzić we Frankfurcie, na największych w Europie targach tekstyliów technicznych -Techtextil. Niedługo później, 13-15 maja, spotkaliśmy się na targach Autostrada w Kielcach. Zapraszamy do obejrzenia galerii z obu wystaw.

 

 

ISO 14001:2004

Pod koniec roku 2014 Spółka podjęła decyzję o wdrożeniu zintegrowanego systemu zarządzania zgodnego z normami ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004.

26 marca 2015 roku firma otrzymała certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Środowiskowego z normą ISO 14001:2004.

Geotuby

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat zastosowania produkowanych przez nas geosyntetyków.

LINK DO ARTYKUŁU

Zakup nowego ekstrudera

W sierpniu 2012r. Spółka STRADOM uruchomiła ekstruder.

 

Ekstruder do produkcji tasiemki polipropylenowej płaskiej oraz fibrylizowanej wykorzystywane do własnej produkcji tkanin technicznych oraz sprzedaży jako półprodukty.

Uruchomienie nowych krosien

We wrześniu 2010 r. Spółka Stradom uruchomiła cztery szwajcarskie krosna, które umożliwiają produkcję szerokich na ponad 5 metrów tkanin polipropylenowych, mających zastosowanie w drogownictwie i rolnictwie.

 

 

Certyfikat OEKO-TEX Standard 100

Informujemy, że uzyskaliśmy certyfikat Oeko-Tex Standard 100 uprawniający do posługiwania sie znakiem Oeko-Tex dla przędz polipropylenowych barwionych i niebarwionych produkowanych w firmie.

Certyfikat OEKO-TEX

Oferta sprzedaży nieruchomości

Firma STRADOM S.A. oferuje do sprzedaży prawo wieczystego użytkowania nieruchomości położonej w Częstochowie przy ul. Korfantego.